Historia Firmy

OFFROAD BROTHERS TEAM

 

Sebastian i Seweryn – właściciele OFFROAD BROTHERS s.c.

Sprawcy całego zamieszania. Bracia, którzy przeszło 20 lat temu, z miłości do motocrossu, postanowili połączyć pasję z życiem zawodowym.

 

A w szczegółach:

 

Sebastian

Sebastian

Wszystko, co ma silnik, koła i dobrze przyspiesza jest „jego” od zawsze. Jako dziecko marzył o byciu kierowcą rajdowym.

Gaduła. O motoryzacji, motocrossie i jeździe rowerem można z nim rozmawiać godzinami… Wielokrotny uczestnik zawodów crossowych. Nie pokonał go nawet RedBull MEGAWatt. Od 4 lat fan jazdy na e-bike’u. Kiedy tylko może zalicza na nim kolejne dropy, hopy, bandy i podjazdy.

 

Seweryn

Seweryn

Zdecydowanie bardziej „techniczny” niż Sebastian. Doskonale wie co i gdzie przykręcić oraz jak naprawić moto-sprzęt. Jazdę na crossie ma we krwi. Zazwyczaj to on jako jedyny z grupy ogarnia każdy podjazd na żwirowni! Na koncie ma wiele pucharów zdobytych na zawodach, a jego garaż to pomnik dla historii motocykli. Zna się na rzeczy.

W wolnym czasie jeździ motocyklem szosowym i zaraża miłością do motocrossu młodsze pokolenia.

 

Offroad Brothers Team nie istniałby jednak, gdyby nie oni:

 

Piotrek A.

Piotrek A.

Prawa, a czasem nawet i lewa ręka Sebastiana i Seweryna. Chłopak ma głowę na karku. Doskonale wyczuwa potrzeby klientów. Nikt z taką cierpliwością jak on nie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości.

Miłośnik motocykli szosowych, tzw. „olejaków”. Kocha spędzać wolny czas w Bieszczadach lub na Mazurach. W teamie od 2012 roku.

 

Piotrek K.

Piotrek K.

Dla Teamu „Młody”, albo „Długi”. Zawyża średnią wzrostu, zaniża średnią wieku w naszej ekipie.

A na poważnie Piotrek to super pomocny Gość. Obsługiwane przez niego zamówienia realizowane są sprawnie i fachowo. Prywatnie fan supermoto, car tunningu i dobrego disco. W teamie od 2018 roku.

 

OFFROAD BROTHERS TEAM

 Offroad Brothers TEAM

 

LET'S RIDE IT!